Unia Dotacje All Credit

Dane kontaktowe

  • Fenikowskiego 7A/33, 84-240 Reda
    Kartuska 40, 83-333 Garcz
  • +48 690 970 950
  • uniadotacje@wp.pl

Firma All Credit

Firma All Credit powstała w lipcu 2009 roku i zajmuje się pozyskiwaniem finansowania.
W ciągu kilkunastu lat firma w ramach doradztwa biznesowego pomogła zdobyć finansowanie dla ponad 200 przedsiębiorstw jak i ponad 500 klientów indywidualnych. Od roku 2021 przedsiębiorstwo uruchomiło nową usługę związaną z pozyskiwaniem środków unijnych. Firma ma doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji z ARIMR, ZUS, Agencji Rozwoju Pomorza, Urzędów marszałkowskich, PARP, BGK czy funduszy pożyczkowych.
Firma dynamicznie rozwija się w zakresie pisania wniosków dotacyjnych i dotychczas obsłużyła zarówno rolników, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, Gminne Spółdzielnie, spółki wodne oraz podmioty ekonomii społecznej.
Awesome Image

Awesome Image

14

Lat doświadczeń
Awesome Image

Unia Dotacje - Twój Partner w Pozyskiwaniu Finansowania

Doskonałe Rozwiązania Finansowe

All Credit Rafał Urbański, z 14-letnim doświadczeniem, oferuje skuteczne rozwiązania finansowe dla firm i klientów indywidualnych.

Środki Unijne i Dotacje

Pomagamy w pozyskiwaniu środków unijnych, posiadając doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji z różnych źródeł, takich jak ARIMR, ZUS, ARP, Urzędy marszałkowskie, PARP, BGK oraz fundusze pożyczkowe.
Pozyskane finansowanie
0Mln

Obsłużeni klienci
0+

Skuteczność
0%

W czym możemy pomóc?

Posiadamy doświadczenie w zdobywaniu finansowania ze środków unijnych w branży:

Turystyczna

Medyczna

Gastronomiczna

Przetwórcza

Produkcyjna

Usługowa

Budowlana

Transportowa

Klucz do Sukcesu: Uczciwa Praca i Indywidualne Podejście

Uczciwa praca, rzetelna wiedza, jak i indywidualne podejście do każdego klienta to nie tylko ważne aspekty codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa, ale również klucz do sukcesu.
Firma zatrudnia specjalistów w zakresie finansów i rachunkowości. Kadra tworząca firmę uczestniczy w szkoleniach i konferencjach na temat innowacyjności, cyfryzacji, robotyzacji czy ekoefektywności, aby wspierać przedsiębiorców w tworzeniu projektów oraz skutecznie pozyskiwać środki finansowe na tak ważne cele związane z transformacją gospodarki.
Powyższe spotkania (w tym networkingowe) przyczyniły się do nawiązania współpracy z wieloma podmiotami specjalizującymi się w wyżej opisanym zakresie.
Firma jest umieszczona w bazie doradców i firm doradczych akredytowanych przez Agencję Rozwoju Pomorza (ARP).
Awesome Image